603 575 658      22 620 33 83
<

Ekskluzywny zabieg czystym 24 karatowym złotem

>

zlotoCzysta i gładka skóra to marzenie wielu kobiet. Złoto jest w stanie aktywować komórki podstawne naskórka, redukując elastyczność skóry, a dzięki temu łagodząc zmarszczki, linie mimiczne, skazy oraz znamiona. To z kolei przywraca skórze młody wygląd

Informacje

cena zabiegu od: 450 zł

czas trwania zabiegu: 60 min

zalecana ilość zabiegów: raz w miesiącu

Efekty

Dobroczynne działanie złota w pielęgnacji skóry:

1. Redukuje zmarszczki, linie mimiczne oraz przebarwienia
Czysta i gładka skóra to marzenie wielu kobiet. Złoto jest w stanie aktywować komórki podstawne naskórka, redukując elastyczność skóry, a dzięki temu łagodząc zmarszczki, linie mimiczne, skazy oraz znamiona. To z kolei przywraca skórze młody wygląd.

2. Stymuluje komórki skóry
Jony, które zawierają złoto, działają stymulująco na komórki, nerwy oraz żyły, pobudzając krążenie krwi. Dzięki temu podkręcisz metabolizm komórek skóry i przyspieszysz wydalanie odpadów. Działanie takiej pielęgnacji skóry przynosi doskonałe efekty zdrowotne i regeneracyjne.

3. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry
Przewlekłe przesuszenie skóry, jak wiadomo, może doprowadzić do jej przedwczesnego starzenia. Stosowanie złota w kosmetykach może temu zapobiegać i przyspieszać metabolizm.

4. Rozjaśnia cerę
Dobrze znany z historii jest przykład Kleopatry, która jako jednego z wielu środków do pielęgnacji skóry używała złota. Każdej nocy nakładała na twarz maseczkę na bazie tego kruszcu, aby zachować piękną, promienną cerę o młodzieńczym wyglądzie.

5. Spowalnia ubytek kolagenu
Kolagen to naturalna substancja, którą wytwarza organizm, aby tkanki zachowały elastyczność. Jest on odpowiedzialny za gładką skórę i lśniące włosy. Jego poziom w organizmie zaczyna spadać po 25 roku życia i w tym też okresie zaczynasz dostrzegać zmiany w wyglądzie swojej skóry. Zastosowanie złota jest w stanie spowolnić proces ubywania kolagenu w komórkach skóry.

6. Leczy uszkodzenia skóry, spowodowane jej wystawieniem na działanie promieni słonecznych
Opalenizna jest efektem ekspozycji skóry na światło słoneczne, które stymuluje ją do wytwarzania czarnego pigmentu, zwanego melaniną. Jego produkcja może zostać ograniczona pod wpływem złota, dlatego stosowanie tego typu pielęgnacji skóry może mieć właściwości lecznicze.

7. Leczy alergie
Egipcjanie wierzyli, iż złoto posiada lecznicze właściwości, które jest w stanie zwalczać niektóre choroby. Rzeczywiście ma ono działanie przeciwutleniające, dzięki czemu pobudza krążenie krwi, a to z kolei prowadzi do złagodzenia objawów trądziku oraz alergii skórnych.

8. Leczy zapalenia
Antybakteryjne i przeciwzapalne właściwości złota pomagają tlenowi wnikać w skórę w celu odnowy komórek. Ułatwia to leczenie wrzodów oraz innych schorzeń na tle zapalnym. Dodatkowym efektem pielęgnacji skóry złotem może być odmłodzona cera.

9. Zwiększa elastyczność skóry
Jak wiadomo, gdy skóra traci elastyczność, zaczyna obwisać. Zastosowanie złota sprawia, iż rozkład elastyny będzie stopniowy, a tkanki odzyskają elastyczność. Złoto zapobiegnie obwisaniu skóry w przyszłości, zwiększając jej elastyczność, a w rezultacie czyniąc ją jędrną i dobrze napiętą.

10. Rozświetla skórę
Złoto poprawia krążenie krwi, dzięki czemu jest ona lepiej nawodniona i nawilżona. Mikroskopijne cząsteczki złota wnikają w skórę, nadając jej głęboki połysk. W rezultacie takiej pielęgnacji skóry wygląda ona zdrowo, świeżo i promiennie. Złoto da ci nie tylko piękną, promienną i młodzieńczą cerę, lecz również przyniesie wymierne korzyści dla zdrowia i urody. Spowolni ubytek kolagenu, zwiększy elastyczność skóry, rozjaśni cerę, ujędrni skórę, stymulując jej komórki, poprawi krążenie krwi i zapobiegnie przedwczesnemu starzeniu, zmarszczkom oraz niechcianej opaleniźnie.

Polecamy również