603 575 658      22 620 33 83
<

mezoterapia igłowa

>

Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu bezpośrednio pod skórę małych dawek substancji leczniczych. Jest to jedna z nielicznych metod, których efekty widoczne są natychmiastowo. Mezoterapia igłowa jest z powodzeniem wykorzystywana w celu regeneracji i odmłodzenia skóry twarzy, w leczeniu rozstępów, cellulitu, a także przy wypadaniu włosów i łysieniu.

Informacje

cena zabiegu od: 250 zł

czas trwania zabiegu: ok. 50 min

zalecana ilość zabiegów: 4 - 6

Wskazania do zabiegu
 • zmarszczki
 • utrata jędrności
 • skóra sucha, słabo odżywiona, matowa, szara
 • zwiotczenie okolicy ud, brzucha i pośladków
 • cellulit
 • rozstępy
 • wypadanie włosów
Przeciwwskazania
 • ciąża, okres karmienia piersią
 • ostre bakteryjne, miejscowe choroby skóry
 • miejscowe stany zapalne, gorączkowe, rumieniowe
 • cukrzyca
 • choroba nowotworowa
 • alergie na stosowany preparat
 • przyjmowanie leków np. aspiryna
Efekty
Opis

Co daje mezoterapia? / jakich efektów można się spodziewać ?

Mezoterapia jest jedyną i niekwestionowaną metodą terapeutyczną , która przynosi wręcz natychmiastowe rezultaty. Można jednoznacznie powiedzieć ,że oprócz operacji chirurgii plastycznej nie istnieje sposób bardziej efektywny niż mezoterapia w rewitalizacji, odmładzaniu, liftingowaniu skóry. Przy pomocy mezoterapii możemy również usunąć cellulit, miejscowo nadmiernie nagromadzoną tkankę tłuszczową..

Dlaczego właśnie mezoterapia igłowa przynosi takie spektakularne efekty terapeutyczne?

Skóra stanowi naturalną barierę dla organizmu, granica jej przepuszczalności to cząsteczki nie większe niż 3 kDa. Dla porównania na przykład najmniejsza cząsteczka wyizolowana z kwasu hialuronowego ma wielkość 10 kDa. Kremy , maski , balsamy działają wyłącznie w wierzchniej warstwie rogowej naskórka , chociaż pielęgnacja warstwy rogowej naskórka jest ważna ,to preparaty działające w wierzchniej warstwie rogowej naskórka nie mają wpływu na skórę właściwą, zatem nie mają również wpływu na budowanie kolagenu, rewitalizację , liftingowanie itd.

W skrócie mówiąc wszystkie procesy odpowiedzialne za postępowanie starzenia skóry zachodzą w skórze właściwej Mezoterapia działa na wszystkie możliwe aspekty starzenia skóry, po pierwsze wykorzystując mikro iniekcje wstrzykujemy substancje, których wraz z wiekiem narastający deficyt w skórze właściwej spowodował bruzdy, zmarszczki zmianę kolorytu skóry i wiotkość . Po drugie proces nakłucia podczas mezoterapii również nie jest obojętny w procesie odmłodzenia skóry. Nakłute miejsce organizm definiuje jako uszkodzenie następuje naturalny intensywny proces remodelingu i odbudowy tkanki skórnej wzmocnienie produkcji naturalnego kwasu hialuronowego i kolagenu.

Kiedy można wykonywać mezoterapię?

W każdej porze roku, lato również nie jest przeciwwskazaniem, jednak po zabiegu mezoterapii tak samo jak po innych zabiegach nie zaleca się korzystać z sauny, kąpieli słonecznych przez okres średnio 5 dni.

Czy można przerwać serię zabiegów mezoterapii?

Wykonanie nawet jednego zabiegu spowoduje dostarczenie skórze substancji , których skóra nigdy nie otrzymywała , spowoduje to oczywiście jej odbudowę i syntezę procesów naprawczych niemniej jednak przy większych deficytach skóry dojrzalej zalecane jest celem komplementarnego uzupełnienia niedoborów wykonanie pełnej serii zabiegów mezoterapii.

Stosowane kosmetyki

System VISCODERM - Całościowe usuwanie zmarszczek

08-mesotherapie-micro-teosyal-viscoderm-anti-falten-anti-aging-

Instytucja Farmaceutyczna IBSA Farmaceutici Italia posiada ugruntowaną pozycję lidera na rynku produktów stosowanych w pulmonologii, ortopedii , dermatologii i medycynie estetycznej , a jej zakład produkcyjny podwyższa standardy najwyższej jakości w dziedzinie farmacji, produktów odżywczych i środków medycznych.

VISCODERM jest środkiem medycznym do stosowania śródskórnego, zawierającym naturalny najwyższej czystości kwas hialuronowy o masie cząsteczkowej zbliżonej do endogennego kwasu hialuronowego.

VISCODERM zapewnia równomierną dystrybucję w skórze właściwej, pozwalając zachować warunki biologiczne do aktywnego metabolizmu skóry i przywrócenie skórze naturalnej gęstości i sprężystość.


System Viscoderm umożliwia:

 • odbudowa skóry właściwej
 • wypełnienie macierzy pozakomórkowej
 • hydro - liftingowanie
 • wznowienie produkcji kolagenu i elastyny


viscoderm2

SKINKO E

viscoderm skinkoSKINKO E - Pielęgnacja polegająca na biouzupełnieniu składników funkcjonalnych skóry zapobiega przedwczesnemu pojawieniu się oznak starzenia się skóry i pozwala na zachować aktywny tropizm w komórkach skóry właściwej, pozwala zachować biologiczne własności skóry i wzmocnić naturalne piękno poprzez poprawę nawilżenia i tropizmu komórek. Zapewnienie podstawowych składników potrzebnych do regeneracji skóry. Ochrona przed stresem oksydacyjnym i szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych. Skutek to młodziej wyglądająca, zdrowsza skóra o piękniejszej barwie, większym blasku i świeżości.

Składniki:

KWAS HIALURONOWY : 32 mg

MINERAŁY: amon, wapń, miedź, żelazo, magnez, mangan, nikiel, potas, sód, cyna, cynk

AMINOKWASY: Alanina, Arginina, asparagina, kwas asparaginowy, cysteina, kwas glutaminowy, glutamina, glicyna, histydyna, izoleucyna, leucyna, lizyna, metionina

WITAMINY:
Biotyna (witamina B8), pantoteinian wapnia (witamina B5), chlorek choliny, kwas foliowy (witamina B9), inozytol (witamina B7), nikotynamid (witamina B3), pirydoksyna (witamina B6), ryboflawina (witamina B2), tiamina (witamina B1), witamina B12, ryboflawina, fenyloalanina, prolina, seryna, treonina, tryptofan, tyrozyna, walina

SKINKO E, synergiczne biouzupełnienie jest idealnym rozwiązaniem podczas stosowania wszelkich innych zabiegów pielęgnacji skóry (bioregeneracja, wypełnianie i piling) do uzyskania zwiększonego przeciwdziałania starzeniu się skóry, nadaje się do wszystkich typów skór, dla pacjentek w każdym wieku oraz do zastosowań na małych i dużych obszarach ciała. Wszechstronne biouzupełnienie. Produkt dostępny w dwóch formułach o różnym stężeniu kwasu hialuronowego, aby wyjść naprzeciw potrzebom wszystkich pacjentek, mających wszystkie rodzaje skóry.

NANO MESO SOLUTION

nano

nano2

LIGHT EYE ULTRA

light eyes


Light Eyes Ultra Innowacyjny koktajl rewitalizujący, który zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy. Tak wyjątkowa kombinacja jako jedyna wśród dostępnych na rynku preparatów jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cienami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu.

Polecamy również