603 575 658      22 620 33 83

Endermologia – więcej niż masaż

Czasami dieta i aktywność fizyczna to nie wszystko i potrzebna jest silniejsza artyleria w walce z oporną tkanką tłuszczową. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem jest endermologia, czyli po prostu masaż podciśnieniowy, który skutecznie oddziałuje na tkankę łączną skóry. Poddając się zabiegowi endermologii, możemy bez wysiłku i wyrzeczeń odchudzić się, pozbyć uciążliwego cellulitu, na który nie działa żaden z domowych sposobów, wymodelować sylwetkę czy poprawić kontur twarzy – bo zabieg wykonuje się również na tę część ciała. Endermologia wykonywana na twarzy pozwala widocznie zmniejszyć podbródek i przywrócić skórze utraconą jędrność.

czytaj dalej...

Delikatna mikrodermabrazja, chłodząca oxybrazja czy peeling kawitacyjny z mikromasażem - jaki zabieg wybrać w zależności od potrzeb naszej cery?

Aby mieć piękną, gładką i promienną cerę musimy o nią regularnie dbać. Oczyszczanie twarzy to jeden z ważniejszych elementów pielęgnacji. Codzienny demakijaż nie wystarczy – od czasu do czasu warto skorzystać z pomocy specjalisty. Kosmetolog przeprowadzi wywiad izaleci odpowiednie zabiegi, które pomogą głęboko oczyścić skórę z zanieczyszczeń, których często nie widać gołym okiem. Jakiemu zabiegowi warto się poddać - delikatnej mikrodermabrazji, chłodzącej oxybrazji czy peelingowi kawitacyjnemu z mikromasażem? Podpowiadamy!

czytaj dalej...